Adviesprijs: € 1.850,00
€ 1.665,00
Je bespaart € 185,00
Op aanvraag
| Vergroting | 20 x |
| Diameter objectief | 42 mm |
| Gewicht | 849 gr |
| Uittredepupil | 2,1 mm |
| Oogafstand | 15,3 mm |
| Gezichtsveld | 3,4 graden |
| Gezichtsveld op 1000m | 60 m |
| Waterproof | ja |
| Kleur body | zwart en groen |
| Schemergetal | 29 |
| Kortste scherpstelafstand | 2,9 m |
| Type batterij | AAA li-ion-batterij met USB-C-aansluiting (meegeleverd), alkaline- of lithiumbatterijen |
| Waterdicht | ja |
| Coating | full multi-coated |
| Laserafstandsmeter | nee |
| Beschermkap objectief | ja |
| Compas | nee |
| Beschermkap oculair | ja |
| Nachtkijker | nee |
| Statiefaansluiting | ja |
| Riem | ja |
| Dioptrieregeling | ja |
| Stikstofgevuld | ja |
| Type | dakkantkijker |
| Tas | ja |
| Beeldstabilisatie | ja |
| Duur batterij | 120 |