€ 34,95
Direct leverbaar
| Vergroting | 8 x |
| Diameter objectief | 25 mm |
| Gewicht | 336 gr |
| Uittredepupil | 3,2 mm |
| Oogafstand | 60 mm |
| Gezichtsveld | 6,8 graden |
| Gezichtsveld op 1000m | 119 m |
| Waterproof | ja |
| Kleur body | oranje |
| Schemergetal | 10,24 |
| Kortste scherpstelafstand | 4 m |
| Waterdicht | ja |
| Coating | Volledig multi-coated |
| Laserafstandsmeter | nee |
| Beschermkap objectief | ja |
| Compas | nee |
| Beschermkap oculair | ja |
| Nachtkijker | nee |
| Statiefaansluiting | nee |
| Riem | ja |
| Dioptrieregeling | nee |
| Stikstofgevuld | nee |
| Tas | ja |
| Beeldstabilisatie | nee |